Aktuality 11/11/2020

Covid InfoServis

Jak jsme již mnohokrát zmiňovali, současná doba není jednoduchá pro nikoho. Ať už se jedná o fyzickou osobu či podnikatelský subjekt. Každý z nás řeší mnoho problémů způsobených danou situací, hodně věcí musíme vyřešit sami a nemůžeme spoléhat pouze na pomoc zvenčí. K řešení některých problémů nám však mohou pomoci programy na podporu podnikatelů a živnostníků, které průběžně schvaluje vláda. Programů je celá řada a je obtížné se v nich vyznat. Pro usnadnění orientace v systému podpor jsme pro vás připravili jejich přehled. Uvědomujeme si, že situace v ohledu státních podpor není přehledná, proto se vám snažíme poskytnout aktuální informace alespoň v podobě našeho Covid InfoServisu.

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek | foto: ISP21

V přehledu odkazujeme v podrobnostech na příslušné ministerstvo či jiný orgán, který za realizaci podpory odpovídá. Přehled není zcela vyčerpávající. Postupně se jej snažíme aktualizovat a doplňovat.

Přehled je dělen do tří sekcí.

V rámci Covid InfoServisu také poskytneme právní odbornou pomoc v rámci zmiňovaných či plánovaných podpor. Pokud máte dotaz nebo chcete poradit s konkrétní aplikací podpory pro vaši firmu, tak se na nás můžete obrátit na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Otázky, na které jsme již odpověděli, najdete ve výše zmiňované třetí sekci. Nebojte se zeptat i vy!

Autor: Jan Forbelský