O projektu - isp21.cz

Integrační sociální podnikání je žhavé téma a živý organismus. Proto se portál isp21.cz chce soustředit na informování o jeho rozkvětu, na zajímavé příběhy, sbírání legislativních aktualit a přinášení zajímavého obsahu, který jinde nenajdete.

Jaká jsou naše nejdůležitější témata?

Integrační sociální podnikání

Model, o němž se v zákulisí i na veřejnosti začíná hodně mluvit a zároveň systém, který by mohl být součástí premiérového zákona o sociálním podnikání, jehož návrh je nyní v legislativním procesu.

Rozhovory ze sociální sféry

Mapujeme zajímavé podniky i velké osobnosti sociální sféry. Ukážeme odvážné lidi, kteří z nuly vybudovali velký byznys postavený od kořene na péči a rozvoji osob se zdravotním postižením.

Lidské příběhy

Všude mezi námi jezdí na vozíku, nebo se po těžké chorobě s viditelnými hendikepy pohybují lidé, co své postižení nevnímají jako negativum. Dokázali jej proměnit v přednost v osobním i pracovním životě. Kdo jsou, to vám umožníme poznat zblízka prostřednictvím jejich silných životních příběhů.

Byznysové reportáže

Tak jako je jiný každý člověk, stejně takové jsou i sociální podniky v celém Česku. Přiblížíme vám jejich fungování i to, s jakými skupinami postižených pracují.

Metodika Ergoprogress

„Inovativní návod, jak provozovat efektivní integrační sociální podnik segmentu osob se zdravotním postižením."