Chcete v podnikání růst?

… postavte ho na sociálních základech

Nabízíme vám pomocnou ruku

Rozumíme, že nedostatek zkušeností brzdí rozvoj podnikání. Společně zkonzultujeme vaše potřeby a nalezneme cestu v labyrintu sociálního podnikání.

Roky úspěšně spolupracujeme s TESCOMOU, Hamé či ČSOB. Zaměstnáváme více jak 300 osob na různých pracovních pozicích, většinou se zdravotním hendikepem. Někteří z těchto kolegů pracují i na portálu isp21.cz a pravidelně informují o dění v této oblasti.


Sociální podnikání konzultace

Zrychlíme vaše další kroky

Nastavíme ve vašem podniku integrační personalistiku a ukážeme vám, jak pracovat ještě efektivněji s cílovou skupinou OZP. Vysvětlíme, jak účinně využívat kratších úvazků, nabízet střídání pracovních pozic a poradíme, jak upravit pracoviště pro větší rozvoj vašich kolegů.

Tyto optimalizace posunou váš business na vyšší úroveň. Výsledkem bude zefektivnění podnikání, rozšíření obchodních aktivit a větší spokojenost zaměstnanců.


Šli do toho s námi

 • Sdružení Neratov, o.s.

  Sdružení Neratov, o.s.

  V sociálním podnikání mají všechno, co je potřeba - jasnou vizi, naplněné strategie, praxi, výsledky, schopnost podělit se o informace a školit ostatní. Umí posoudit vaše záměry a doporučit řešení. Našemu sdružení pomohli rychle aplikovat principy sociálního podnikání a dále konzultujeme naše záměry a cíle. Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s takovým silným partnerem!


  Ing. Antonín Nekvinda
  manažer Sdružení Neratov, o.s.

 • TESCOMA, s.r.o.

  TESCOMA, s.r.o.

  Firma Ergotep patří dlouhodobě k významným provozovatelům našich prodejních center. Má to prostý důvod: lidé, se kterými spolupracujeme, jsou svědomití, zodpovědní a pracovití. Ergotep je pro nás zárukou toho, že značka TESCOMA se bude dál rozvíjet. Tomáš Baťa pronesl:
  „dobrý obchod je takový, kde jsou spokojeni všichni zúčastnění.“ A přesně toto je ten případ.


  Mgr. Miroslav Seidl
  obchodní ředitel TESCOMA, s.r.o.

 • Pardubický kraj

  Pardubický kraj

  Pardubický kraj se systematicky věnuje rozvoji sociálního podnikání. Proto jsme navázali spolupráci s Ergotepem, jehož vedení velmi profesionálně poskytlo vzdělávání v této oblasti. Praktické zkušenosti Ergotepu byly přínosem i při přípravě dotačního programu kraje na podporu sociálního podnikání.


  Ing. Pavel Šotola
  radní Pardubického kraje pro sociální péči a neziskový sektor

 • ČSOB, a.s.

  ČSOB, a.s.

  Se společností Ergotep spolupracujeme řadu let. Napomáhá nám s novými projekty v oblasti obchodu, CSR aktivit a věrnostních programů. Byli a jsou pro nás nejen dodavatelem, ale především spolehlivým partnerem, který pomáhá nejen našemu businessu, ale také v komunikaci s našimi klienty.


  Blanka Pellantová
  výkonný manažer nákupu majetku a služeb - ČSOB, a.s.

Napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a získejte konzultace pro svou firmu