Reportáž 01/12/2021

Pomáhejte, podporujte, podarujte i letos

Dárcovství skutečně zlepšuje neuvěřitelně náročné životy lidí s různými druhy zdravotního nebo sociálního znevýhodnění. Chcete pomoci? Tak tady je jen malá ochutnávka z pestré adventní a vánoční nabídky.

Aktuálně ze sociálního světa
Adventní čas. | foto: Gareth Harper

DOBRÝM ANDĚLŮM PRO RADOST, Nadace Dobrý anděl. Pomáhá rodinám, které se vlivem nemoci dostaly do tíživé situace. E-shop s dárkovými předměty je připraven k nakupování s láskou a radostí.

DARUJTE ÚSMĚV UMĚNÍM, Konto Bariéry. Vybráno 414 překrásných děl pro 15. aukční salon výtvarníků ve prospěch hendikepovaných, který se koná 5. prosince 2021.

SUPERZOO, Plaček Pet Products, s. r. o. Až půjdete nakupovat vašim mazlíčkům pod stromeček, tak při nákupu můžete pomoci ochrnutému Lukášovi v neurorehabilitaci.

DR. MAX, Česká lékárna holding, a. s. Sbírka v lékárnách umožňuje rozjet zvýhodněnou dopravu pro seniory a hendikepované už v 19 městech Česka.

ADVENTNÍ KONCERTY, Česká televize, veřejnoprávní instituce. V tomto roce podpoří tradičními předvánočními nedělními podvečery: Domov sv. Anežky z Týna nad Vltavou, zaměstnávající osoby s mentálním a kombinovaným postižením, Hospic sv. Jiří, který zajišťuje mobilní hospicovou péči v Karlovarském a Plzeňském kraji, organizaci Kaňka, provozující osobní asistenci a denní stacionář pro zdravotně postižené děti a Mezinárodní vězeňské společenství pomáhající dětem odsouzených rodičů.

Děkujeme, že darujete.

Autor: Kolektiv ISP21

Metodika Ergoprogress

„Inovativní návod, jak provozovat efektivní integrační sociální podnik segmentu osob se zdravotním postižením."