Aktuality 16/06/2021

Přípravy na e-shop Nakup na Dobro jsou v plném proudu

Asociace společenské odpovědnosti ve spolupráci se svými partnery představila identitu nově vznikajícího e-shopu Nakup na Dobro s udržitelnými dárky, které mají smysl nejen pro obdarované, ale i pro společnost a přírodu.

Aktuálně ze sociálního světa.
Nakup na Dobro. | foto: Asociace společenské odpovědnosti

Společně s partnery se Asociace zúčastnila on-line webináře pro projekt Nakup na Dobro, kde byly představeny detaily a vize projektu.

Přednášející:

Lucie Mádlová, ředitelka Asociace společenské odpovědnosti
Jiří Černý, generální ředitel družstva Ergotep
Miloš Malaník, generální ředitel společnosti DPD
Stanislav Slanina, výkonný ředitel sdružení PEFC ČR

Cílem je vytvořit e-shop, který nabídne široký sortiment udržitelných dárků, ekologickou dopravu zdarma, udržitelné balení i kvalitní zákaznický servis. V dlouhodobém horizontu chce přispět ke změně nákupního chování individuálních i firemních zákazníků.

V neposlední řadě vzniknou pracovní místa pro osoby se zdravotním znevýhodněním, které se budou přímo podílet na provozu a logistice e-shopu.

Zákazníci, kteří budou objednávat na e-shopu, budou mít možnost do svého nákupního košíku přihodit sazenice stromů a tím tak podpořit výsadbu stromů na Vysočině, kde bude mít e-shop svoje zázemí a tj. v Havlíčkově Brodě.

První objednávky budou moci zákazníci realizovat již v průběhu července. Za e-shopem stojí Asociace společenské odpovědnosti a Ergotep. Za vizuální identitou stojí MadLove. Ekologická doprava zdarma od DPD.cz. Podpora obnovy lesů s projektem Letem lesem. Naši partneři jsou Montessori Institute Prague, PEYTON legal advokátní kancelář a Skupina ČEZ.

Autor: Martin Alt, Matěj Skalník
Zdroj: Asociace společenské odpovědnosti