Aktuality 11/05/2022

Nakup na Dobro udržitelným e-shopem roku

O nevšedním e-shopu s názvem Nakup na Dobro jsme na našem portálu psali již několikrát. Jedná se o projekt Asociace společenské odpovědnosti a dalších partnerů, kde má každý možnost koupit udržitelné dárky, které mají smysl nejen pro obdarované, ale i pro společnost a přírodu. Nyní tento e-shop sklízí první ovoce ve formě ceny.

Nakup na Dobro s cenou. | foto: ISP21
Nakup na Dobro s cenou

Třináctý ročník soutěže ShopRoku, kterou každoročně vyhlašuje nákupní rádce Heureka.cz, již zná své vítěze. Oblíbené soutěžní klání, kde zákazníci a odborná porota každoročně volí nejpopulárnější, nejzajímavější a nejkvalitnější e-shopy českého internetu, se letos rozrostlo o jednu zcela novou kategorii. Vedle tradičních „disciplín“ se tak poprvé v historii oceňovala také udržitelnost. A zde právě zabodoval e-shop Nakup na Dobro, který získal Cenu Udržitelného e-shopu roku.

Fotogalerie

Cena pro Nakup na Dobro
Nakup na Dobro
  • Cena pro Nakup na Dobro
  • Nakup na Dobro
  • Cena pro Nakup na Dobro

  • Nakup na Dobro

  • Cena pro Nakup na Dobro
  • Nakup na Dobro

„Z vítězství za udržitelnost v tak prestižní soutěži jako je ShopRoku mám nesmírnou radost. Nakup na Dobro jsme totiž od samého začátku budovali tak, aby měl udržitelnost přímo v DNA. Jsem moc ráda, že si toho všímají odborníci i spotřebitelé. Bude nám ctí, pokud se Nakup na Dobro stane pro další e-shopy inspirací a návodem, jak být v oblasti e-commerce udržitelnější. Na druhé straně ocenění vnímáme jako obrovský závazek posouvat se v udržitelnosti neustále dál. Abychom měli jistotu, že u nás zákazníci skutečně nakupují na Dobro svoje i planety, rozhodli jsme se nově změřit a kompenzovat svoji uhlíkovou stopu,“ říká Lucie Mádlová, zakladatelka e-shopu Nakup na Dobro a ředitelka Asociace společenské odpovědnosti.

Přesvědčte se sami, že tento e-shop dává smysl a podpořte dobrou věc.

Autor: Martin Alt
Zdroj: NakupnaDobro.cz