Aktuality 08/04/2020

Na chvilku si dáme pauzu od rozhovorů a reportáží

Na portálu ISP21.cz jste zvyklí sledovat v pravidelných středečních intervalech zajímavé rozhovory s osobnostmi nebo reportáže z podniků nejen z oblasti integračního sociálního podnikání. Aktuální situace kolem koronaviru je však pro tento druh článků poměrně nepříznivá, na což musí reagovat i náš portál.

Aktuálně ze sociálního světa.
Aktuální zpráva z portálu ISP21.cz | foto: ISP21

Sociální podniky, ale i jednotlivci řeší v těchto dnech většinou stejné problémy, týkající se virové epidemie způsobené virem COVID-19, proto logicky není na místě, abychom s naším týmem vyrazili do terénu a vyptávali se podniků na jejich práci a zkušenosti. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli do konce „nouzového stavu“” pozastavit publikaci nových reportáží a rozhovorů. Jakmile se situace alespoň částečně uklidní, vrátíme tyto oblíbené rubriky zpět a již teď můžeme slíbit, že chystáme celou řadu zajímavých témat.

Nechceme však zprávy z podniků přestat zveřejňovat úplně. Nadále zůstává pravidelná pondělní rubrika s názvem Ze sociálního světa, která bude i v dalších týdnech přinášet nejčerstvější informace z dění v těchto nelehkých časech.

Věříme, že toto rozhodnutí přijmete a věříme ve společné lepší zítřky, v kterých se opět sejdeme na zajímavých místech.

Tým ISP21.cz