Aktuality 12/09/2022

Budoucnost sociálního podnikání v ČR

Pozvánka na konferenci „BUDOUCNOST SOCIÁLNÍHO PODNIKÁNÍ V ČR – inspirace, vize a zkušenosti z České republiky a Slovenska“.

Budoucnost sociálního podníkání
Budoucnost sociálního podníkání | foto: Pardubický kraj

Akci pořádá Pardubický kraj s regionální kanceláří agentury CzechInvest.

Konference se uskuteční v pondělí 19. září 2022 v Pardubicích v kongresovém sále Atrium Paláce Pardubice.

Pardubický kraj se dlouhodobě a systematicky zabývá rozvojem a podporou sociálního podnikání. Proto opět prostřednictvím konference přinášíme prostor pro sdílení aktuálních informací z oblasti vznikající legislativy, zdrojů financování a zahraničních zkušeností.

Novým prvkem letošní konference je možnost účasti na panelových diskusích k tématům sociálního podnikání, společenské odpovědnosti, vzniku legislativy a zaměstnávání na chráněném trhu práce. Věříme, že připravený program bude přínosný pro sociální podniky, stejně jako pro firmy, které vnímají společenskou odpovědnost jako novou cestu k rozvoji. Zároveň účast na vybraném diskusním panelu může přinést důležité informace a zkušenosti z praxe Vám i ostatním účastníkům konference.

Přihlášení je možné do 15. září 2022 na webových stránkách budoucnost-socialniho-podnikani.webnode.cz

V případě potřeby dalších informací se prosím obraťte na paní Terezu Dostálovou, metodičku pro sociální podnikání v Pardubickém kraji (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 731 577 037).

Program