Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Chcete v podnikání růst?

… postavte ho na sociálních základech

Pojďte hrát první ligu

Chcete spolupracovat s jedničkami na trhu? Nechceme se chlubit, ale my to děláme. Jsme přitom integrační sociální podnik z obyčejného městečka. Přesto jsme na denní bázi v kontaktu s TESCOMA, Hamé, ČSOB či Velký Košík a pracujeme na společných projektech. Jaké to je? Úžasné. Velké firmy vám otevřou dveře k větším příležitostem. Vy tyhle možnosti můžete mít také.


Zlepšete pracovní prostředí

Pokud chcete opravdu růst, nevyhnete se sociálním inovacím. To jsou například efektivnější pracovní postupy. Věřte tomu, že spokojený zaměstnanec je výkonnější zaměstnanec. Jedno z prvních zjištění, když jsme s podnikáním začínali. Více produkce, více tržeb, více zisků. To vám přinesou spokojení zaměstnanci. A je si uděláte sociálními inovacemi. Jednoduchá rovnice.


Negativní reklama je… negativní reklama

Špatný ohlas není dobrý. Logicky. Pojďme to napravit. Ukážeme vám, jak se stát váženým obchodním partnerem, jak dobře působit na koncové zákazníky či pro samotné zaměstnance. V dnešní době neplatí, že i negativní reklama je reklama. Ba naopak. Dnes je dobré jméno základ.

Napiš na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a získej konzultace pro svou firmu